Spartakus: Zemsta (10-ost.)

Spartakus: Zemsta

sezon 2 odc. 10-ost.

(Spartacus: Vengeance: Wrath of the Gods)

serial historyczny USA 2012   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Lucy Lawless
Reżyseria:Jesse Warn
W skrócie:Rozpoczyna się bitwa, w której ginie Mira. Ilithyia rodzi syna. Lukrecja zabiera go i razem z nim skacze z balkonu. Doctore. umiera w ramionach Gannikusa. Spartakus walczy z Glaberem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W Rzymie wciąż trwa bunt gladiatorów. Mieszkańcy boją się, jakie będą tego konsekwencje. Chcąc stłumić powstanie i uspokoić obywateli, Gajusz Klaudiusz Glaber (Craig Parker) udaje się razem ze swoją armią do Kapui. Liczy, że na miejscu spacyfikuje grupę zdesperowanych niewolników. Ich dowódcą jest Spartakus (Liam McIntyre), który waha się, jaką drogę powinien teraz wybrać.

W tym odcinku

Spartakus i jego ludzie zastanawiają się nad kolejnym krokiem. Wkrótce rozpoczyna się bitwa, w której ginie Mira. Tymczasem Ilithyia namawia Glabera, by pozbył się Ashura. Mężczyzna zgadza się, stawia jednak warunek. Ashur odejdzie, jeśli Ilithyia zabije Lukrecję. W myśl umowy zawartej z małżonką Glaber wysyła Ashura i jego ludzi z samobójczą misją.W tym czasie Ilithyia zaczyna rodzić. Jej poród odbiera Lukrecja. Kobieta zabiera nowo narodzonego syna kobiety i razem z nim skacze z balkonu. Wskutek przeżytego szoku Ilithyia umiera. W trakcie walk ginie także Doctore. Mężczyzna umiera w ramionach Gannikusa. Dochodzi również do wyczekiwanego przez wszystkich pojedynku pomiędzy Spartakusem a Glaberem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)