Spartakus: Wojna potępionych (10-ost.)

Spartakus: Wojna potępionych (10-ost.)

(Spartacus: War of the Damned: Victory)

serial przygodowy USA 2013   dla dorosłych
Występują:Liam McIntyre, Dustin Clare, Manu Bennett, Simon Merrells
Reżyseria:Rick Jacobson
W skrócie:Nie ulega wątpliwości, że armia prowadzona przez Marka Krassusa ma przewagę liczebną nad siłami rebeliantów. Mimo to, Spartakus i jego towarzysze są gotowi przystąpić do decydującej bitwy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Gajusz Klaudiusz Glaber nie żyje. Minęło już wiele miesięcy od zwycięstwa, jakie odniósł nad jego armią rosnący w siłę Spartakus (Liam McIntyre). Dawnego niewolnika wspierają generałowie Kriksos (Manu Bennett), Gannikus (Dustin Clare) i Agron (Daniel Feuerriegel). Oddziały Rzymian ponoszą kolejne klęski w starciach z rebeliantami. Szybko rośnie też liczba niewolników, którzy przyłączają się do powstania. Tymczasem Spartakus szykuje się do ostatecznej bitwy. Jej wynik przesądzi o losach całej republiki rzymskiej. Zrealizowany z rozmachem, pełen intryg i spektakularnych pojedynków ostatni już sezon epickiego serialu o losach legendarnego gladiatora Spartakusa.

W tym odcinku

Nie ulega wątpliwości, że armia prowadzona przez Marka Krassusa ma ogromną przewagę liczebną nad siłami rebeliantów. Mimo to, Spartakus i jego towarzysze są gotowi podjąć ostatni wysiłek i przystąpić do decydującej bitwy z Rzymianami. Dochodzi do wielkiej końcowej bitwy przeciwko armii prowadzonej przez Krassusa. Od jej wyników zależy, czy rebelianci zdobędą upragnioną wolność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)