Smakuj świat z Pascalem (6/12)
W skrócie: | W starej dzielnicy Delhi Pascal uczy się wyrobu placków paratha. Jego pierwszym daniem popisowym jest kurczak z curry i warzywami. W sikhijskiej świątyni przyrządza szpinak z ziemniakami. |
---|
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
niedziela, 7 września za 13 dni |
18:15 | Travel |
Opis
Pascal Brodnicki po raz kolejny udowodni, że niestraszne mu gotowanie w najdalszych zakątkach świata. W każdym odcinku podzieli się z widzami oryginalnymi przepisami różnych potraw. Wraz z miejscowymi amatorami dobrego jedzenia przygotuje lokalne przysmaki.
Pascal wyrusza do Indii. W starej dzielnicy Delhi pod fachowym okiem uczy się wyrobu indyjskiego pieczywa - pszennych placków paratha. Jego pierwszym daniem popisowym jest kurczak z curry i z warzywami. W sikhijskiej świątyni Pascal przyrządza w ogromnych garnkach szpinak z ziemniakami, ryż basmati z przyprawami, a także uczy się wyrobu pieczywa roti. W muzułmańskiej dzielnicy Mumbaj robi deser z kaszy kuskus. Spragniony odpoczynku polski kucharz wyrusza na prowincję. Zwiedza plantację papai i kokosów. Na końcu podróży robi sałatkę bakłażanową.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Pascal Brodnicki gospodarz
Zobacz także
- Smakuj świat z Pascalem (9/10) - reality show - dziś, 25 sierpnia 22:20
- Smakuj świat z Pascalem (10) - reality show - dziś, 25 sierpnia 22:50
- Smakuj świat z Pascalem (1/8) - reality show - dziś, 25 sierpnia 23:20
- Smakuj świat z Pascalem (2/8) - reality show - dziś, 25 sierpnia 23:50
- Smakuj świat z Pascalem (4/12) - reality show - wtorek, 26 sierpnia 16:00
- Smakuj świat z Pascalem (5/12) - reality show - niedziela, 31 sierpnia 18:15 i 1 późniejsza emisja
- Smakuj świat z Pascalem (3/8) - reality show - poniedziałek, 1 września 22:20
- Smakuj świat z Pascalem (4/8) - reality show - poniedziałek, 1 września 22:50
- Smakuj świat z Pascalem (5/8) - reality show - poniedziałek, 1 września 23:20
- Smakuj świat z Pascalem (6/8) - reality show - poniedziałek, 1 września 23:50