Śluby marzeń (3/5)

Śluby marzeń (3/5)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Muzycy Sylwia i Piotr planują wesele w Lublinie. Ze względu na liczne wyjazdy para nie ma czasu wszystkiego zorganizować. Artystom marzą się dekoracje w nietypowych kolorach - czerni i złocie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Wiele par nie spodziewa się, jak wiele szczegółów trzeba zaplanować na kilka tygodni przed ceremonią. Wystrój sali, bukiet, pierwszy taniec, prezenty dla gości, samochód, kreacje, menu, winietki czy fryzura panny młodej to tylko kilka punktów w kalendarzu ślubnym przyszłego małżeństwa. Dzięki Izabeli Janachowskiej państwo młodzi zapanowują nad chaosem przygotowań, aby dzień ślubu był dokładnie taki, jaki sobie wymarzyli.

Muzycy Sylwia i Piotr planują wesele w Lublinie, skąd pochodzi przyszła panna młoda. Ze względu na liczne wyjazdy para nie ma czasu wszystkiego zorganizować na uroczystość zaślubin. Jednym z podstawowych problemów w tym odcinku jest to, że Piotr wciąż nie ma garnituru. Sylwia ma po prawdzie kreację, jednak jej sześć druhen - jeszcze nie. Artystom marzy się dekoracja w nietypowych dla tego typu imprez kolorach - czerni i złocie.

Twórcy (pokaż wszystkich)