Ślub od pierwszego wejrzenia (8)

Ślub od pierwszego wejrzenia (8)

reality show Polska 2022   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, Magdalena Chorzewska, Karolina Tuchalska-Siermińska
W skrócie:Widzowie przekonają się, że konflikty, które tlą się pod powierzchnią uśmiechów, mogą wybuchnąć i stać się silne oraz niespodziewane. Zobaczą też, kto poradzi sobie z nimi najlepiej.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Nowa odsłona telewizyjnego eksperymentu. W tym sezonie nastąpi jednak lekkie odświeżenie formuły - do ekspertów znanych z poprzednich edycji, psycholog Magdaleny Chorzewskiej i profesora Bogusława Pawłowskiego, dołączy psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska. To dzięki ich decyzjom dla sześciorga szukających miłości singli otworzy się nowy rozdział. Obecnie ciężko znaleźć partnera. Tradycyjne randki zostały zastąpione przez internetowe, podczas których ma się jedynie trzy sekundy, by zrobić wrażenie. Dobierając pary, eksperci kierują się zainteresowaniami, energią, wyglądem, a nawet zapachem uczestników. Doświadczenie potrwa trzydzieści dni, tradycyjnie rozpoczyna się od ślubu, podczas którego bohaterowie zobaczą swoich małżonków po raz pierwszy. Następnie czeka ich huczne wesele, a potem nadejdzie codzienność. Właśnie ona zweryfikuje związek powstały w odważnych okolicznościach. Po upływie miesiąca każda z par podejmie decyzję, czy pozostają razem, czy wolą się rozwieść.

Widzowie przekonają się, że konflikty, które tlą się pod powierzchnią uśmiechów, mogą wybuchnąć i stać się silne oraz niespodziewane. Zobaczą, kto poradzi sobie z nimi najlepiej. Poznają odpowiedź na pytanie, czy wszystkie pary są gotowe na podobne wyzwanie.

Zobacz także