Ślub od pierwszego wejrzenia (7)

Ślub od pierwszego wejrzenia (7)

reality show Polska 2017   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch, dr Piotr Mosak
W skrócie:Paulina i Krzysztof jadą w podróż poślubną. Na Teneryfie kobieta utwierdza się w przekonaniu, że ich przygoda nie zakończy się dobrze. Niespodziewanie jednak para znajduje wspólny język.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Doświadczeni eksperci - prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch oraz Piotr Mosak - ponownie próbują za pomocą nauki pomóc tym, którzy chcą zmienić swoje życie. Przy doborze par kluczowe są m.in. kilkanaście godzin rozmów, testy psychologiczne czy analiza zapachu. Nie wszyscy uczestnicy mają jednak gwarancję, że znajdą wymarzoną osobę. Z zapartym tchem czekają więc na informację od ekspertów. Jeśli otrzymają pozytywną wiadomość, poznają przyszłego partnera na własnym ślubie.

Poprzedni odcinek dla Pauliny i Krzysztofa zakończył się dramatycznie. Postanowili jednak pojechać w podróż poślubną. Niestety, piękna Teneryfa nie zmienia podejścia Pauliny. Jej pierwsze wspólne chwile z mężem tylko utwierdzają w przekonaniu, że ich przygoda nie zakończy się dobrze. Niespodziewanie para odnajduje wspólny język. Agnieszka i Marcin wciąż bardzo pilnują własnego wizerunku przez kamerami. Jednocześnie unikają ekipy, ponieważ uważają, że obecność kamer nie sprzyja głębszemu poznawaniu się. Ostatnie dni Ani i Grzegorza można podsumować następująco: wspaniały ślub oraz wesele, niesamowita podróż poślubna. Pobyt na Teneryfie zbliżył do siebie małżonków. Zaczęli planować wspólną przyszłość. Rodzice Anny robią wszystko, by Grzegorz poczuł się członkiem rodziny. Niestety, wkrótce Anna przekona się, że los bywa czasem przewrotny...

Występują (pokaż wszystkich)