Ślub od pierwszego wejrzenia (6/10)

Ślub od pierwszego wejrzenia (6/10)

reality show Polska 2016   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch, dr Piotr Mosak
W skrócie:Jacek i Natalia mają razem zamieszkać. Mężczyzna podchodzi do tego z entuzjazmem, ale żona obawia się zmian. Podobnych problemów nie mają Magda i Krystian. Ewa i Darek biorą udział w terapii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny eksperyment, budzący ogromne emocje w widzach na całym świecie. Zadaniem twórców programu jest znalezienie drugiej połówki osobom, które dotąd nie miały szczęścia w miłości. Idealną partnerkę lub idealnego partnera wytypują naukowcy. Tak skojarzone pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Jacek i Natalia mają razem zamieszkać. Mężczyzna podchodzi do tego z entuzjazmem, ale jego żona odczuwa niepokój. Obawia się zmian, które nowa osoba może wprowadzić w jej uporządkowanym życiu. Podobnych problemów nie mają Magda i Krystian. Ich zmartwieniem jest natomiast miejsce - ona związała swoje życie z Warszawą, on z Poznaniem. Wreszcie kobieta podejmuje zdecydowane kroki. Młodzi małżonkowie chcą zbudować bliskość oraz intymność, niestety ich plany weryfikuje życie. Ewa i Darek wciąż przebywają w Pradze. Po pierwszym ataku paniki nowożeńcy znów próbują zbliżyć się do siebie. Kiedy wrócą do Polski, wezmą udział w terapii małżeńskiej.

Występują (pokaż wszystkich)