Ślub od pierwszego wejrzenia 4 (5/13)

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 (5/13)

reality show Polska 2020   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, dr Piotr Mosak, Magdalena Chorzewska
W skrócie:Wszystkie pary zawarły już związek małżeński. W drodze na weselną zabawę państwo młodzi po raz pierwszy mają okazję porozmawiać na osobności. Nie wszyscy dotrą jednak na salę zgodnie z planem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są osoby, które do tej pory nie znalazły swojej drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości. Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania nie są im obce. Po raz czwarty już uczestnicy postanowili oddać swój los w ręce fachowców. Idealnego partnera lub partnerki będą dla nich szukać eksperci - prof. Bogusław Pawłowski, dr Piotr Mosak i Magdalena Chorzewska. Ale jest jeden warunek - swoich wybranków będą mogli poznać dopiero na ślubnym kobiercu.

Wszystkie pary zawarły już związek małżeński. W drodze na weselną zabawę państwo młodzi po raz pierwszy mają okazję porozmawiać na osobności. Nie wszyscy dotrą jednak na salę zgodnie z planem. Podczas uroczystości poznają się bliscy nowożeńców. Rodzice i przyjaciele chcą dla młodych jak najlepiej. Okaże się, czy partnerzy dobrani przez ekspertów usatysfakcjonują rodziny po dłuższym kontakcie. Uczestników eksperymentu czeka też nie lada wyzwanie - pierwszy małżeński taniec.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także