Ślub od pierwszego wejrzenia (3/10)

Ślub od pierwszego wejrzenia (3/10)

reality show Polska 2016   od 12 lat
Występują:prof. Bogusław Pawłowski, Monika Staruch, dr Piotr Mosak
W skrócie:Ewa dotarła do urzędu stanu cywilnego spóźniona. Przed nią kolejne stresujące sytuacje. Okaże się, czy jej ojciec przezwycięży swoje obawy, zaakceptuje wybór córki i zjawi się na ceremonii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to kontrowersyjny eksperyment, budzący ogromne emocje w widzach na całym świecie. Zadaniem twórców programu jest znalezienie drugiej połówki osobom, które dotąd nie miały szczęścia w miłości. Idealną partnerkę lub idealnego partnera wytypują naukowcy. Tak skojarzone pary poznają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Ewa dotarła do urzędu stanu cywilnego spóźniona. Przed nią kolejne stresujące sytuacje. Okaże się, czy jej ojciec przezwycięży swoje obawy, zaakceptuje wybór córki i zjawi się na ceremonii. Jego decyzja może mieć wpływ nie tylko na samopoczucie panny młodej, ale i zaproszonych gości. Nie mniej stresujący będzie także moment, w którym Ewa pozna swojego męża, Darka. On tymczasem staje oko w oko z jej rodziną i gośćmi. Z trudem panuje nad emocjami, nie wie bowiem, jak ocenią go bliscy jego przyszłej żony. Chciałby liczyć na wsparcie bliskich, ale jego matka wciąż pozostaje sceptyczna wobec pomysłu syna, podobnie jak świadek - Tomek. Tymczasem Magda i Krystian zmagają się z przygotowaniami do uroczystości zaślubin. Dla niego nawet wybór odpowiedniego stroju stanowi problem. Mężczyzna postanowił o siebie zadbać, by zrobić dobre pierwsze wrażenie na Magdzie. Okaże się, czy piękna fryzura, modne ubranie i wiara w nieomylność ekspertów wystarczą, by ślub doszedł do skutku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także