Skrzywdzone (2)

Skrzywdzone (2)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Mirka Socha jest dwudziestoletnią studentką prawa. Niespodziewanie zostaje uprowadzona. Jej rodzice otrzymują smsa od porywaczy - każą im zachować tajemnicę i zapłacić milion złotych.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami serial paradokumentalny przedstawiający historie młodych kobiet, które padły ofiarami przestępstw. W każdym odcinku para śledczych - odważna i energiczna komisarz Zuzia Dziubecka oraz spokojny i rozważny komisarz Paweł Garstka będą badać inną sprawę. Śledztwa, które prowadzą są związane z ze zwykłymi dziewczynami. Przyczyną ich tragedii często jest łatwowierność i nieodpowiedzialność, ale czasem również zwyczajny pech. Serial jest swojego rodzaju ostrzeżeniem. Historie bohaterek ukazują, jak wielu nieszczęść dałoby się uniknąć zważając w codziennym życiu na podstawowe zasady bezpieczeństwa.

W tym odcinku

Mirka Socha jest dwudziestoletnią studentką prawa. Niespodziewanie zostaje uprowadzona. Jej rodzice otrzymują smsa od porywaczy - każą im zachować tajemnicę i zapłacić milion złotych. Janusz, ojciec Mirki, mimo to zawiadamia policję. Policjanci Zuzanna Dziubecka i Krzysztof Dolski mają wiele podejrzeń. Rozważają nawet, że w sprawę zamieszani są pracownicy ojca porwanej. Przesłuchują znajomą Mirki, Jankę. Dziewczyna twierdzi, że koleżanka była umówiona z kimś na randkę. Wspomina też o Konradzie, byłym partnerze Mirki, który nie mógł pogodzić się z rozstaniem. Tymczasem porywacze podają miejsce, gdzie Janusz ma zostawić okup. Policja szykuje obławę, ale przestępcy udaje się uciec. Wkrótce grozi ojcu dziewczyny, że zabije ją, jeśli nie dostanie kolejnego miliona.

Zobacz także