Skorpion 3 (10)

Skorpion 3 (10)

(Scorpion: This Is the Pits)

serial sensacyjny USA 2016   od 12 lat
Występują:Elyes Gabel, Katharine McPhee, Eddie Kaye Thomas, Jadyn Wong
Reżyseria:Sam Hill
W skrócie:Ekipa pomaga kobiecie, która wpadła do jeziora. Trzeba działać szybko, by ofiara się nie udusiła w aucie. Sly'owi i Cabe'owi nie udaje się zebrać sumy, która pozwoliłaby na sfinansowanie kampanii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kontynuacja losów członków ekipy Skorpion, którymi dowodzi Walter O'Brien (Elyes Gabel), geniusz w dziedzinie informatyki. Swój talent rozwijał poprzez włamywanie się do ściśle tajnych baz, dostępnych jedynie dla organów państwowych. Wraz z innymi specjalistami rozwiązuje skomplikowane zagadki dotyczące cyberświata. W trzecim sezonie bohaterowie zmierzą się z hakerem, który przejął kontrolę nad samolotem i statkiem marynarki wojennej. Nie zabraknie także pozostałych członków zespołu - psychiatry Toby'ego Curtisa (Eddie Kaye Thomas), elektronicznego wirtuoza, Happy Quinn (Jadyn Wong) oraz Sylvestra Dodda (Ari Stidham), zwanego człowiekiem kalkulatorem.

W tym odcinku

Ekipa Skorpiona i straż pożarna Los Angeles starają się pomóc kobiecie, która chcąc uniknąć potrącenia rowerzysty, wpadła do jeziora. Funkcjonariusze muszą działać szybko, by ofiara się nie udusiła w samochodzie. Sly'owi i Cabe'owi nie udaje się zebrać wystarczającej sumy pieniędzy, która pozwoliłaby na sfinansowanie kampanii pierwszego z nich na radnego miasta. Tim odrzuca ofertę pracy na stanowisku ochroniarza w Jordanii. Chce zostać z Paige i załogą Skorpiona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)