Skazany na śmierć 2 (20)

Skazany na śmierć

sezon 2 odc. 20

(Prison Break: Panama)

serial sensacyjny USA 2007   od 16 lat
Występują:Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, William Fichtner
Reżyseria:Vince Misiano
W skrócie:Po ostatniej decyzji prezydent Reynolds Michael i Lincoln wiedzą, że muszą opuścić Stany. Mahone próbuje rozszyfrować znaczenie ostatniego już fragmentu tatuażu na ciele Scofielda.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Skazany za morderstwo Lincoln Burrows (Dominic Purcell), oczekuje na egzekucję w więzieniu stanowym w Fox River. Jego brat, Michael Scofield (Wentworth Miller), jest przekonany o niewinności Lincolna. Postanawia uwolnić mężczyznę i udowodnić jego niewinność. W tym celu robi wszystko, by samemu trafić do więzienia. Na ciele ma wytatuowaną mapę zakładu karnego. Z pomocą Sucre'a (Amuary Nolasco), kolegi z celi, Michael zaczyna zawierać układy z innymi więźniami. Może również liczyć na pomoc swojej prawniczki i przyjaciółki Veroniki Donovan (Robin Tunney). Tymczasem strażnik więzienny Bellick (Wade Williams) nie spuszcza Michaela z oka.

W tym odcinku

Po ostatniej decyzji prezydent Reynolds Michael i Lincoln wiedzą, że muszą jak najszybciej opuścić Stany Zjednoczone. Sara decyduje się popłynąć z nimi do Panamy. W drodze na statek kobieta orientuje się jednak, że jest śledzona przez federalnych. By zapewnić braciom bezpieczną ucieczkę, daje się aresztować. T-Bag odzyskuje swój bagaż. Bellick więzi Maricruz. W zamian za jej uwolnienie żąda od Sucre'a pięciu milionów dolarów. Agenci FBI proponują C-Note'owi układ. Jeśli zgodzi się na współpracę, zostanie objęty programem ochrony świadków, a z jego akt znikną informacje o jego kryminalnej przeszłości. Mahone próbuje rozszyfrować znaczenie ostatniego już fragmentu tatuażu na ciele Scofielda, który przedstawia Chrystusa w różach.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)