Skazane (8)

Skazane (8)

7.4/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Monika Krzywkowska, Ireneusz Czop, Paulina Gałązka, Antoni Pawlicki
Reżyseria:Łukasz Jaworski
W skrócie:W życiu Sylwii i jej rodziny ponownie pojawia się nadkomisarz Ewa Korman. Do więzienia trafia recydywista Roman. Jego córka wkrótce wychodzi za mąż. Marzy, by ojciec poprowadził ją do ołtarza.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Opowieść o losach czterech kobiet, które są stałymi gośćmi w zakładzie karnym. Zamożna Sylwii (Monika Krzywkowska), ciężarna Marta (Paulina Gałązka), niepokorna Ola (Olga Bołądź) oraz Anna (Beata Ścibakówna), której sen z powiek spędza obawa o los osadzonego za kratami syna, regularnie spotykają się w więzieniu, gdy czekają na widzenie z osadzonymi w nim bliskimi mężczyznami.

W tym odcinku

Anna za namową Oli postanawia się otworzyć i zmienić swoje życie. To odpowiedni moment. Jej syn Olaf czuje się dużo lepiej, znalazł w więzieniu przyjaciół. Za radą wychowawcy więziennego Jana dołącza do grupy wsparcia dla kobiet, których najbliżsi odsiadują wyroki. Sylwia wraz z dziećmi odwiedza Adama. Są przerażeni tym, co wydarzyło się ostatniej nocy. Mąż obiecuje, że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy, i zapewnia, że wszyscy mogą czuć się bezpiecznie. Tymczasem w życiu Miller i jej rodziny ponownie pojawia się nadkomisarz Ewa Korman, która przed laty prowadziła sprawę Adama i w konsekwencji doprowadziła do jego skazania. Do więzienia trafia recydywista Roman Kulesza. Za posiadanie lewych papierosów został skazany na sześć tygodni. Jego córka, Magda, jest załamana. Ma dość ojca, który ciągle kłamie i ściąga na siebie kłopoty. Dziewczyna za kilka tygodni wychodzi za mąż, a jej marzeniem było, by to właśnie tata poprowadził ją do ołtarza. Te plany wiszą teraz na włosku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)