Skarby z szopy (3/20)
(Shed and Buried: Surrey)
serial dokumentalny
| W skrócie: | Henry i Sam kontynuują przeglądanie brytyjskich szop w nadziei na odkrycie staroci, które można odnowić i sprzedać z zyskiem. W Surrey znajdą karetki Pontiaca, rzeźby samochodowe i motocykle. |
|---|
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Prezenter telewizyjny - Henry Cole i światowej sławy specjalista w dziedzinie renowacji samochodów i motocykli - Sam Lovegrove przemierzają Wielką Brytanię, aby w zapomnianych szopach i stodołach odnajdywać prawdziwe skarby motoryzacji. Zdarza się, że prowadzący spod stert rupieci i kilogramów kurzu wydobywają unikatowe auta i motocykle, za które kolekcjonerzy gotowi byliby zapłacić fortunę. Henry i Sam przekonują właścicieli, że na takich cackach, jeśli się ich nie używa, warto zarobić.
W tym odcinku
Henry i Sam kontynuują przeglądanie brytyjskich szop w nadziei na odkrycie staroci, które można odnowić i sprzedać z dobrym zyskiem. W Surrey znajdą karetki Pontiaca, tajemnicze rzeźby samochodowe i motocykle w bardzo dobrym stanie.
Zobacz także
- Skarby z szopy: Louis (1) - serial dokumentalny - dziś, 1 kwietnia 22:00 i 2 późniejsze emisje
- Skarby z szopy: Graham (2) - serial dokumentalny - dziś, 1 kwietnia 22:30 i 2 późniejsze emisje
- Skarby z szopy: Z Kornwalii do Oxfordshire (1) - serial dokumentalny - czwartek, 2 kwietnia 16:00
- Skarby z szopy: Buckinghamshire (2) - serial dokumentalny - czwartek, 2 kwietnia 16:30
- Skarby z szopy: Surrey (3) - serial dokumentalny - piątek, 3 kwietnia 16:00
- Skarby z szopy: Kornwalia (4) - serial dokumentalny - piątek, 3 kwietnia 16:30
- Skarby z szopy: Królewskie zyski (4) - serial dokumentalny - sobota, 4 kwietnia 10:00
- Skarby z szopy: Klasyczne, rzadkie, piękne (5) - serial dokumentalny - sobota, 4 kwietnia 10:30
- Skarby z szopy: Najlepsze w Yorkshire (6) - serial dokumentalny - sobota, 4 kwietnia 11:00
- Skarby z szopy: Amerykańska kolekcja (7) - serial dokumentalny - sobota, 4 kwietnia 11:30
