Siódme niebo 7: Niedziela (143)

(7th Heaven 7: Sundays)

serial obyczajowy USA 2002   od 7 lat
Występują:Stephen Collins, Catherine Hicks, Barry Watson, David Gallagher
Reżyseria:Joel J. Feigenbaum
W skrócie:Zdaniem Lucy niedziela przestała być już dniem odpoczynku. Eric stroni od kościoła. Lucy nie podoba się, że Roxanne uwodzi młodego pastora. Cecylia i Simon zamierzają rozpocząć współżycie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pastor Eric Camden (Stephen Collins) i jego żona Annie (Catherine Hicks) wraz z siedmiorgiem dzieci mieszkają w Glenoak. Przeżywają codzienne radości i smutki. Wspólnie rozwiązują problemy swoje oraz licznych znajomych i przyjaciół.

W tym odcinku

Zdaniem Lucy niedziela przestała być już dniem odpoczynku i świętowania. Eric raczej stroni od kościoła. Zaczął pisać książkę. Lucy bardzo się nie podoba, że Roxanne uwodzi młodego pastora Chandlera. Cecylia i Simon zamierzają rozpocząć współżycie. Chcą o tym poinformować swoich rodziców. Lucy wygłasza w kościele swoje pierwsze kazanie.

Występują (pokaż wszystkich)