Single od dziecka

Single od dziecka

5.9/10 6.2/10

(Friends with Kids)

KOMEDIA USA 2011   od 12 lat
Występują:Adam Scott, Jennifer Westfeldt, Maya Rudolph, Chris O'Dowd
Reżyseria:Jennifer Westfeldt
W skrócie:Julie i Jason chcą postarać się o dziecko i wspólnie je wychować, ale ma to być ich jedyne wspólne zobowiązanie.
Niekoniecznie wymyślone: para przyjaciół, których nigdy nie łączyło nic więcej, decyduje się na wspólne dziecko. - akurat w chwili kiedy każde spotyka wymarzonego partnera na życie.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Julie Keller (Jennifer Westfeldt) i jej przyjaciel Jason Fryman (Adam Scott) z przerażeniem obserwują, jak decyzja o założeniu rodziny odmieniła życie ich znajomych. Kiedy na świecie pojawiają się dzieci, nawet najbardziej romantyczna para kapituluje bowiem przed prozą życia. Okazuje się, że obowiązki związane z opieką nad maluchami przekreślają spontaniczny seks czy szalone eskapady. Tymczasem Julie i Jason są zdeklarowanymi singlami i bardzo cenią sobie swoją niezależność. Postanawiają postarać się o dziecko, które wspólnie wychowają, ale będzie to ich jedyne wzajemne zobowiązanie. Poza tym solennie obiecują sobie, że każde z nich będzie mogło prowadzić oddzielne życie osobiste i związać się z kimś innym. Ten niekonwencjonalny eksperyment uświadamia jednak dwójce przyjaciół coś bardzo interesującego...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)