Sin City 2: Damulka warta grzechu

Sin City 2: Damulka warta grzechu

6.5/10

(Sin City: A Dame to Kill For)

FILM KRYMINALNY USA 2014   od 16 lat
Występują:Mickey Rourke, Eva Green, Joseph Gordon-Levitt, Jessica Alba
Reżyseria:Frank Miller, Robert Rodriguez
W skrócie:Dwight (Josh Brolin) zarabia na życie, robiąc kompromitujące zdjęcia bogaczom. Pewnego dnia spotyka dawną miłość - Avę. Kobieta pragnie uwolnić się od brutalnego męża, a Dwight chce jej w tym pomóc.
Frank Miller i Robert Rodrigez wchodzą jeszcze raz do tej samej rzeki. Kontynuacja komiksowych wątków z pierwszego filmu w takiej samej poetyce okazuje się jedynie odcinaniem kuponów. Szkoda.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Prywatny detektyw Dwight (Josh Brolin) zarabia na życie, robiąc kompromitujące zdjęcia zdeprawowanym bogaczom. Pewnego dnia spotyka po latach swoją dawną miłość - Avę (Eva Green). Okazuje się, że kobieta potrzebuje jego pomocy. Pragnie uwolnić się od brutalnego męża Damiena Lorda (Marton Csokas). Dwight natychmiast wkracza do akcji. Szybko jednak odkrywa, że znalazł się w środku mrocznej intrygi. Aby wyjść cało z opresji, musi zdecydować się na współpracę z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke). Druga część ekranizacji kultowego komiksu Franka Millera pełna rewelacyjnych efektów wizualnych. Produkcja zachwyca mrocznym klimatem, wysmakowaną formą oraz doborową obsadą aktorską.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)