Sidła namiętności (3)

8.0/10

(Pasión)

telenowela Meksyk 2007   od 12 lat
Występują:Susana González, Fernando Colunga, Daniela Castro, Sebastián Rulli
W skrócie:Justo i inni martwią się zniknięciem Camili. Ricardo, kapitan statku piratów, którzy porwali dziewczynę, planuje sprzedaż nowych niewolników. Santiago czuje się już lepiej...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolonialny Meksyk. Camila Darién (119890">Susana González) w dniu swoich zaręczyn zostaje porwana przez lokalnego władcę Jorge'a Mancerę y Ruíza (10">Juan Ferrara). Udaje jej się mu uciec, trafia jednak w ręce piratów dowodzonych przez kapitana Ricarda de Salamancę y Almonte'a. Ten, mimo że żywi do niej głębsze uczucia, postanawia sprzedać ją na targu niewolników. Po latach Camila jako zamożna kobieta wraca w rodzinne strony. Staje przed poważnym dylematem. Z jednej strony ciągle kocha Santiaga (103344">Sebastián Rulli), z którym kiedyś miała wziąć ślub. Z drugiej zaś nie może zapomnieć o przystojnym piracie.

W tym odcinku

Justo i inni martwią się zniknięciem Camili. Ricardo, kapitan statku piratów, którzy porwali dziewczynę, planuje sprzedaż nowych niewolników. Santiago czuje się już lepiej i chce zobaczyć się ze swoją ukochaną. Nikt nie wie jednak, co się z nią stało.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)