Shopping Queen (27)

Shopping Queen (27)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Wiktoria, Patrycja, Iga i Izabela przygotują stylizacje pod tytułami: 'Kociara' i 'Przerost formy nad treścią'. Ich występ na wybiegu ocenią: Ada Fijał, blogerka Macademian Girl, stylista Jarek Szado.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 6 marca
za 12 dni
11:00 Polsat Cafe

Opis

Trzecia seria zakupowego show. Uczestniczki programu dostają za zadanie stworzyć dwie własne stylizacje. Muszą zadbać nie tylko o ubiór, ale także o fryzury i makijaż. Do dyspozycji mają ściśle określony budżet, który mogą przeznaczyć na przygotowanie się do pokazu. Doradza im prowadząca, Joanna Horodyńska. Po upływie wyznaczonego czasu stają na wybiegu, gdzie zmagają się o nagrodę pieniężną oraz miano Królowej Zakupów. Każdą stylizację oceniają same uczestniczki oraz jury w składzie: Dorota Wróblewska, Macademian Girl oraz Jarosław Szado.

Kolejne uczestniczki 3. edycji programu to Wiktoria, Patrycja, Iga i Izabela. Tematami przewodnimi przygotowanych przez dziewczyny stylizacji są "Kociara" oraz "Przerost formy nad treścią". Ich końcowy występ na wybiegu ocenią one same oraz zakochana w modzie Ada Fijał, blogerka Macademian Girl i znany stylista Jarek Szado. Zawodniczki będzie wspierać doświadczona znawczyni mody Joanna Horodyńska.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także