Sfora (5/9)

Sfora (5/9)

7.3/10
serial sensacyjny Polska 2002   od 16 lat
Występują:Krzysztof Kolberger, Olaf Lubaszenko, Paweł Wilczak, Radosław Pazura
Reżyseria:Wojciech Wójcik
W skrócie:Lipski żąda od wspólników wypłacenia swojej części pieniędzy.. Olbrycht odkrywa, że mafioso jest członkiem rady nadzorczej Globobanku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Olbrycht (Olaf Lubaszenko), Sulima (Marek Kalita), Duch (Paweł Wilczak) i Nowicki (Radosław Pazura) zawodowo zajmują się walką z przestępczością zorganizowaną. Szef jednego z gangów, Starewicz (Krzysztof Kolberger), zleca zabójstwo Sulimy, piastującego stanowisko komendanta głównego policji. Kiedy ten ginie w zamachu, jego przyjaciele postanawiają zrobić wszystko, by mafioso trafił do więzienia. W tym czasie gangster eliminuje swego najgroźniejszego rywala, Twardego, i przejmuje władzę w przestępczym półświatku Warszawy.

W tym odcinku

Lipski żąda od wspólników wypłacenia swojej części pieniędzy, skradzionych z banku. Przez cały czas śledzi go Buba, zaufany człowiek Starewicza. Tymczasem Olbrycht odkrywa, że mafioso jest członkiem rady nadzorczej Globobanku. Paweł ma za zadanie odebrać pieniądze z nielegalnej wytwórni wódek. Najbliższy współpracownik gangstera rozprawia się z przyjaciółmi młodego hakera. Prokuratora Nowickiego opuszcza żona. Lipski odwiedza w szpitalu ciężko pobitych kolegów.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)