Septagon (62)

Septagon (62)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do Septagonu zwraca się o pomoc Ukrainka Oksana. Kobieta pracuje jako sprzątaczka. Ostatnio zadzwoniła do niej ciotka z informacją, że jej kuzynka przyjechała do Polski, jednak nie ma z nią kontaktu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Do Septagonu zwraca się o pomoc Oksana. Jest młodą Ukrainką, która zamierza studiować weterynarię w Polsce. Kobieta uczy się języka i pracuje jako sprzątaczka. Ostatnio zadzwoniła do niej ciotka z informacją, że jej kuzynka, Gala, przyjechała do Polski w poszukiwaniu zatrudnienia, jednak nie ma z nią żadnego kontaktu, a umowę podpisała z jakimś podejrzanym typem o imieniu Patryk. Detektywi zaczynają przyglądać się mężczyźnie i jego firmie. Obserwacja nie wykazuje powiązań z organizacjami przestępczymi. Ruda zatrudnia się do pracy w jego dyskotece jako barmanka i instaluje ukryte kamery. Tymczasem Gala budzi się zamknięta w jakimś pomieszczeniu przypominającym piwnicę. Równolegle ze śledztwem rozwija się sytuacja między Rudą a Szefem.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także