Septagon (53)

Septagon (53)

serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Szef przyjmuje sprawę kobiety, która brała udział stłuczce z winy innego kierowcy. Mimo to zostaje oskarżona o spowodowanie kolizji drogowej. Sprawca zamieszania odjechał z miejsca zdarzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Szef przyjmuje sprawę kobiety, która brała udział stłuczce z winy innego kierowcy. Mimo to zostaje oskarżona o spowodowanie kolizji drogowej. Sprawca najpierw wykonał dziwny, niezdarny manewr, a później odjechał z miejsca zdarzenia. Teraz twierdzi, że poszkodowana wjechała w tył jego samochodu i uciekła. Kobieta nie rozumie, dlaczego starszy mężczyzna kłamie, a policja nie chce podać jego danych. Tymczasem Ruda, jadąc na spotkanie z innym klientem, zostaje przepuszczona przez uprzejmego kierowcę. Gdy korzysta z jego uprzejmości, mężczyzna uderza w jej samochód i oskarża ją o wymuszenie pierwszeństwa. Chce też wezwać policję, która w takiej sytuacji z pewnością przyzna mu rację. W końcu godzi się jednak się na polubowne załatwienie sprawy i podpisują oświadczenie. Na ulicy nie ma monitoringu, więc nie można tego sprawdzić, jednak pojazd poszkodowanego nosi wyraźne obrażenia. Ma on również świadka, który potwierdza jego wersję. Mimo to, detektywi postanawiają pomóc koleżance.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także