Septagon (49)

Septagon (49)

5.4/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do Septagonu przychodzi Bartek, kolega z wojska Serba. Dowiedział się, że w biurze jest szansa na pracę. Max dziwnie na Bartka reaguje, mimo to Szef zabiera go na próbne spotkanie z klientem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Do Septagonu przychodzi Bartek, kolega z wojska Serba. Dowiedział się, że w biurze jest szansa na pracę. Max dziwnie na Bartka reaguje, mimo to Szef postanawia zabrać go na próbne spotkanie z klientem. Jest nim marynarz, który po powrocie z 8-miesięcznego rejsu dowiedział się, że jego żona była w zaawansowanej ciąży. Chce wiedzieć, czy kobieta go zdradziła. Max szuka o niej informacji w internecie. Nie znajduje jednak nic niepokojącego. Detektywi zaczynają obserwować żonę klienta, która spotyka się z jakimś wysportowanym osiłkiem. Otrzymuje od niego tajemniczą kartkę. Potem udaje się do przychodni na wizytę u lekarza. Szef podstępem dociera do jej karty pacjentki, tymczasem żona klienta ponownie spotyka się ze swoim umięśnionym znajomym. Wybucha między nimi gwałtowna kłótnia. Tymczasem okazuje się, że Max zna Bartka z czasów szkolnych. Kolega Serba poderwał dziewczynę, w której Max był zakochany.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także