Septagon (45)

Septagon (45)

5.4/10
serial kryminalny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Izabela prosi o pomoc w odnalezieniu syna, który wyprowadził się z jej domu wraz z dziewczyną. Detektywi przyjmują sprawę, choć początkowo podejrzewają, że to zwykły rodzinny konflikt.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w pracy to sytuacje, z jakimi stykają się każdego dnia.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się pani Izabela. Prosi o pomoc w odnalezieniu syna, Adriana, który parę tygodni wcześniej wyprowadził się z jej domu wraz ze swoją dziewczyną, Matyldą. Przyznaje, że chłopak kontaktował się z nią w międzyczasie. Detektywi przyjmują sprawę, choć odnoszą wrażenie, że uczestniczą w zwykłym rodzinnym konflikcie. Max próbuje namierzyć telefon chłopaka. Jego plan nie dochodzi jednak do skutku, z powodu ataku hakerskiego, którego dopuszcza się jego dawny znajomy. Tymczasem Adrian i Matylda spotykają się z gangsterem, Gadem, i jego ludźmi. Odbierają od niego karty pre-paid i tajemniczą paczkę, którą mają przechować.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także