Septagon (41)

Septagon (41)

5.4/10
serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do pracowników biura zgłasza się syn emerytowanej nauczycielki, która spotyka się ze znacznie młodszym od siebie mężczyzną. Klient prosi o sprawdzenie, czy wybranek matki nie próbuje jej oszukać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się syn owdowiałej emerytowanej nauczycielki, Jadwigi, która zdaje się przeżywać drugą młodość. Chodzi na imprezy z koleżankami, tleni włosy, ćwiczy aerobik, zakłada mini, a także spotyka się z dużo młodszym od siebie mężczyzną. Klient prosi detektywów, by sprawdzili, czy człowiek ten nie próbuje oszukać jego matki. Szef, chcąc założyć kamerę i podsłuch, przebrany za hydraulika wyrusza do klubu, w którym matka klienta i jej koleżanki w każdy piątek spotykają się na herbatkę. Jego misja daje początek kłopotliwej znajomości z panią Lodzią, której detektyw bardzo przypada do gustu. W toku śledztwa detektywi odkrywają, że matka ich klienta oraz jej młody znajomy wspólnie odwiedzają notariusza. Wokół nich krąży także pewien starszy mężczyzna.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także