Septagon (24)

Septagon (24)

serial kryminalny Polska 2018   od 12 lat
Występują:Żaneta Tymków, Aneta Rak, Marcin Malik, Michał Waleszczyński
W skrócie:Do detektywów zgłasza się pięćdziesięciolatka, która od miesiąca nie ma kontaktu ze swoją starszą siostrą. Syn zaginionej twierdzi, że wyjechała do Hiszpanii z poznanym na portalu randkowym mężczyzną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Bohaterami programu są pracownicy biura detektywistycznego Septagon. Miłość, zdrady, intrygi, oszustwa, rodzinne tajemnice i nietypowe problemy w interesach lub w miejscu pracy to sytuacje, z jaki bohaterowie stykają się każdego dnia. Mimo licznych przeciwności starają się zawsze - często niekonwencjonalnymi metodami - pomóc swoim klientom.

W tym odcinku

Do detektywów zgłasza się pięćdziesięciolatka, która od miesiąca nie ma kontaktu ze swoją starszą siostrą. Siostrzeniec, który mieszka z matką, twierdzi, że wyjechała do Hiszpanii z poznanym na portalu randkowym mężczyzną, który zawróciła jej w głowie. Dodaje, że kilka dni temu rozmawiali przez telefon, a ciotka niepotrzebnie panikuje. Sugeruje też, że ponieważ ciotka była przeciwna nowemu związkowi swojej siostry, zakochana może nie chcieć z nią rozmawiać. Sprawdzając portal randkowy i wybranka zaginionej, Max odkrywa, że mężczyzna nie tylko nie wyjechał za granicę, ale dalej umawia się na randki. Tymczasem klientka dostaje pocztówkę od siostry, której treść ją zaskakuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także