Sekundy grozy (55)

(Destroyed in Seconds)

serial dokumentalny USA 2008-2009   od 12 lat
W skrócie:Kolejna dawka chwil grozy na taśmie filmowej. Rozpędzony wóz wjeżdża w budynek piekarni... powódź zalewa historyczne miasto... rakieta wybucha tuż po starcie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W zaledwie kilka sekund można przekonać się, jak potężna i nieubłagana jest siła niszczenia. Seria spotkań z Ronem Pittsem prezentuje zarejestrowane na taśmie filmowej chwile prawdziwej grozy. W kolejnych odcinkach oglądamy eksplozje, zniszczenia dokonane przez tornada i huragany, katastrofy kolejowe, zawalające się wieżowce oraz wiele innych, przerażających tragedii. Gospodarz programu próbuje poznać przyczyny tych katastrof i przygląda się ich skutkom. Zastanawia się, jakie wnioski można wyciągnąć z tych tragedii.

W tym odcinku

Kolejna dawka chwil grozy, które zostały utrwalone na taśmie filmowej. W tym wydaniu obserwujemy, jak kierowca traci kontrolę nad swoim samochodem. Rozpędzony wóz wjeżdża w budynek piekarni. Następnie widzimy okoliczności, w których powódź zalewa historyczne miasto. Na koniec eksplozja rakiety, która wybuchła tuż po starcie.

Zobacz także