Seks w wielkim mieście (8/12)

Seks w wielkim mieście

sezon 1 odc. 8/12

(Sex and the City: Three's a Crowd)

serial komediowy USA 1998   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Cattrall
Reżyseria:Nicole Holofcener
W skrócie:Carrie dowiaduje się, że pan Big był żonaty, a nawet uwikłany w trójkąt. Wbrew oczekiwaniom Carrie, pani Big była atrakcyjną kobietą. Chłopak Charlotte chce spróbować swoich sił w trójkącie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Carrie dowiaduje się, że Pan Big był kiedyś żonaty, a nawet uwikłany w trójkąt. Co gorsza okazuje się, że wbrew oczekiwaniom Carrie, była Pani Big to kobieta atrakcyjna i odnosząca w życiu sukcesy. Chłopak Charlotte zamierza spróbować swoich sił w trójkącie. Miranda czuje, że znalazła się na bocznym torze. A Samantha zaczyna zdawać sobie sprawę, że czyjeś małżeństwo zbyt mocno wpływa na jej los.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także