Seks w wielkim mieście 6 (16)

Seks w wielkim mieście

sezon 6 odc. 16

(Sex and the City: Out of the Frying Pan)

serial komediowy USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon
Reżyseria:Michael Engler
W skrócie:Petrowski ma wielkie powodzenie u kobiet. Carrie sądzi, że nie pokona konkurentek. Steve i Miranda ciągle spotykają się z doktorem Leedsem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Petrowski ma wielkie powodzenie u kobiet. Carrie sądzi, że nie uda się jej pokonać konkurentek. Z czasem okazuje się, że się myliła. Steve i Miranda ciągle spotykają się z doktorem Leedsem, co jest dla nich bardzo krępujące. Po poronieniu Charlotte postanawia pomagać innym. Ma to być dla niej pewien rodzaj terapii. Szybko z niej rezygnuje.

Nagrody

Złoty Glob - aktorka w serialu komediowym lub musicalu, Złoty Glob - serial komediowy lub musical, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)