Seks w wielkim mieście 6 (15)

Seks w wielkim mieście

sezon 6 odc. 15

(Sex and the City: Catch-38)

serial komediowy USA 2003-2004   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon
Reżyseria:Michael Engler
W skrócie:Carrie przez kilka dni mieszka u artysty Petrowskiego. Po powrocie do siebie dowiaduje się, że Big usiłował się z nią skontaktować.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Carrie przez kilka dni mieszka u Petrowskiego. Zastanawia się, co łączy ją z artystą, z którym nawet nie rozmawia o jego pracy. Po powrocie do własnego mieszkania dowiaduje się, że Big usiłował się z nią skontaktować. Do Samanthy dociera plotka, że Smith jest homoseksualistą. Kobieta publicznie udowadnia, że to kłamstwo. Pupil Charlotte zdobywa nagrodę na psim pokazie. Carrie przekonuje się, że jej rosyjski kochanek wpada w histerię przed zbliżającą się wystawą.

Nagrody

Złoty Glob - aktorka w serialu komediowym lub musicalu, Złoty Glob - serial komediowy lub musical, Złoty Glob - aktorka drugoplanowa w serialu, miniserialu lub filmie telewizyjnym

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)