Seks w wielkim mieście 4 (5/18)

Seks w wielkim mieście

sezon 4 odc. 5/18

(Sex and the City: Ghost Town)

serial komediowy USA 2001-2002   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon
Reżyseria:Michael Spiller
W skrócie:Miranda spotyka Steve'a z nową partnerką Jessiką. Steve zaprasza Mirandę na otwarcie swego baru. Carrie też wybiera się na tę imprezę. Rezygnuje na wieść, że wspólnikiem Steve'a jest Aidan.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 14 sierpnia
za 3 dni
11:25 HBO 3 (z napisami)

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Miranda przez przypadek spotyka Steve'a, któremu towarzyszy nowa partnerka, Jessica. Ta znajomość nie przeszkadza mu zaprosić Mirandę na otwarcie baru, która zresztą sama podsunęła mu pomysł na biznes i nie doczekała się za to podziękowań. Carrie też wybiera się na tę imprezę, ale rezygnuje, gdy okazuje się, że wspólnikiem Steve'a jest Aidan. Samantha podrywa mężczyzn, czym wywołuje zazdrość Marii. Niebawem kobiety się rozstają. Charlotte przekonuje się, że najważniejszą osobą dla Treya jest jego matka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także