Seks w wielkim mieście 4 (1/18)

Seks w wielkim mieście

sezon 4 odc. 1/18

(Sex and the City: The Agony and the 'Ex'-tacy)

serial komediowy USA 2001-2002   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Cynthia Nixon
Reżyseria:Michael Patrick King
W skrócie:Carrie i Miranda są na przyjęciu. Jako jedyne przyszły bez partnerów. Czy na zawsze pozostaną singielkami? W końcu dochodzą do wniosku, że bratnie dusze można znaleźć tylko wśród kobiet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Carrie i Miranda bawią się na przyjęciu. Okazuje się, że jako jedyne przyszły bez partnerów. Przyjaciółki martwią się, że już na zawsze pozostaną singielkami. W końcu dochodzą do wniosku, że bratnie dusze można znaleźć tylko wśród kobiet. Mężczyzn natomiast należy zmieniać. Carrie ma jeszcze jeden osobisty problem. W dniu 35. urodzin zawiedli ją przyjaciele - albo nie dojechali z powodu korków, albo nie mogli wyjść wcześniej z pracy. Nie zawiódł jedynie Pan Big...

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)