Seks w wielkim mieście 3 (5/18)

Seks w wielkim mieście

sezon 3 odc. 5/18

(Sex and the City: No Ifs, Ands or Butts)

serial komediowy USA 2000   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Cattrall
Reżyseria:Nicole Holofcener
W skrócie:Charlotte i Brad randkują, ale ich związek raczej nie potrwa długo. Carrie interesuje się projektantem mebli Aidanem. Dla niego postanawia rzucić palenie. Stanford traci głowę dla Marty'ego.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Charlotte i Brad randkują, ale wszystko wskazuje na to, ich związek nie potrwa długo. Carrie zaczyna się interesować Aidanem, zmysłowym projektantem mebli. Stara się go uwieść, lecz nie jest to łatwe, bo on nie znosi palących kobiet. Dla niego felietonistka postanawia zerwać z nałogiem. Stanford traci głowę dla kolekcjonera lalek o imieniu Marty. Samantha też ma nowego partnera, przy którym demonstruje tolerancję dla różnych ras. Niebawem okazuje się, że w jego rodzinie jest mnóstwo szowinistów. Miranda musi się nauczyć, w jaki sposób wspierać Steve'a w realizacji jego pasji.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)