Seks w wielkim mieście 3 (3/18)

Seks w wielkim mieście

sezon 3 odc. 3/18

(Sex and the City: Attack of the Five Foot Ten Woman)

serial komediowy USA 2000   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Cattrall
Reżyseria:Pam Thomas
W skrócie:Pojawia się plotka, że Pan Big i piękna Natasza wkrótce się pobiorą. Ta wiadomość wprawia Carrie w bardzo zły nastrój. Dla zestresowanych przyjaciółek Samantha organizuje wypoczynek w spa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Pojawia się plotka, że Pan Big i piękna Natasza wkrótce się pobiorą. Ta wiadomość wprawia Carrie w bardzo zły nastrój. Dla nieszczęśliwych i zestresowanych przyjaciółek Samantha organizuje dzień wypoczynku w spa. Zabawa jest na tyle udana, że z jej powodu zatrudniony w salonie Kelvin traci pracę. Charlotte odzyskuje wiarę w siebie, gdy ktoś postronny docenia zalety jej figury. Nowa sprzątaczka Mirandy postanawia nawrócić ją ze złej drogi zepsucia i moralnego upadku. Carrie nadal rywalizuje z Nataszą, o prymat we wszystkim, nawet w ortografii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)