Seks w wielkim mieście (3/12)

Seks w wielkim mieście

sezon 1 odc. 3/12

(Sex and the City: Bay of Married Pigs)

serial komediowy USA 1998   od 16 lat
Występują:Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Kim Cattrall
Reżyseria:Nicole Holofcener
W skrócie:Carrie, Miranda i Samantha przekonują się o plusach i minusach randek z dwudziestolatkami. Charlotte z kolei spotyka się z czterdziestolatkiem, który zaskakuje ją nietypową propozycją.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Miłosne perypetie czterech przyjaciółek, mieszkanek Nowego Jorku. Felietonistka Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), agentka PR Samantha Jones (Kim Cattrall), prawniczka Miranda Hobbes (Cynthia Nixon) i marszand Charlotte York (Kristin Davis) prowadzą barwne życie uczuciowe. Swoimi przeżyciami dzielą się podczas wspólnych spotkań. Serial nagrodzony British Comedy Award, American Comedy Award, Złotymi Globami i Emmy.

W tym odcinku

Carrie, Miranda i Samantha przekonują się, jakie są plusy i minusy umawiania się na randki z dwudziestolatkami. Tymczasem Charlotte dla odmiany spotyka się z czterdziestolatkiem. Mężczyzna zaskakuje ją nietypową propozycją. Kobieta radzi się koleżanek, czy powinna ulec i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Samantha dochodzi do przykrego wniosku, że zawsze będzie starsza od partnerów, z którymi udaje jej się przeżyć ciekawe przygody miłosne.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)