Sekrety Zakazanego Spinjitzu 4: Pożegnanie z oceanem (1)
(Ninjago: Farewell the Sea)
| Reżyseria: | Rich Johnson, Wade Cross, Rick Johnson |
|---|---|
| W skrócie: | Mija rok od dramatycznych wydarzeń z udziałem Nyi, która nie tylko ocaliła Ninjago, ale również zjednoczyła się z oceanem. Nowi Ninja postanawiają pokrzyżować przestępcze plany Panny Występnej. |
Oglądaj w telewizji
| Data | Godzina | Stacja |
| nie znaleziono żadnej emisji | ||
Opis
Po roku od śmierci Nyi każdy wojownik z ekipy Mistrza Wu, pogrążony w żalu po stracie towarzyszki, zajął się innymi sprawami. Obecnie jednak Panna Występna planuje przemyt zemstonu. Nowi Ninja postanawiają pokrzyżować jej przestępcze plany. W tej sytuacji Cole postanawia zebrać dawną ekipę, aby tak jak niegdyś Nya z poświęceniem walczyć dla Ninjago.
W tym odcinku
Mija rok od pamiętnych, dramatycznych wydarzeń z udziałem Nyi, która nie tylko ocaliła Ninjago, ale również zjednoczyła się z oceanem. Każdy wojownik z ekipy Mistrza Wu, pogrążony w żalu po stracie towarzyszki, zajął się innymi sprawami. Obecnie jednak Panna Występna planuje przemyt zemstonu. Nowi Ninja postanawiają pokrzyżować jej przestępcze plany. W tej sytuacji Cole postanawia zebrać dawną ekipę. Byli wojownicy uświadamiają sobie, że tak jak niegdyś Nya, oni również muszą z poświęceniem walczyć dla Ninjago.
Twórcy (pokaż wszystkich)
-
Rich Johnson
reżyseria
-
Wade Cross
reżyseria
-
Rick Johnson
reżyseria