Sekrety sąsiadów (77)

Sekrety sąsiadów (77)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Henryk i Anna tworzą udane małżeństwo pisarzy. Para prowadzi 'kącik złamanych serc' w jednym z magazynów. Ich sąsiedzi, Mira i Bogdan, nie mogą się nadziwić zachowaniu tej wiecznie zakochanej pary.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Henryk i Anna tworzą udane małżeństwo pisarzy. Para prowadzi "kącik złamanych serc" w jednym z magazynów kobiecych. Ich sąsiedzi, Mira i Bogdan, doświadczeni prawnicy od spraw rozwodowych, nie mogą się nadziwić zachowaniu tej wiecznie zakochanej pary. Pewnego dnia Henryk spotyka zapłakaną Mirę. Próbuje pocieszyć sąsiadkę. Z czasem kobieta zaczyna się coraz bardziej do niego zbliżać. Tymczasem Bogdan, załamany zachowaniem żony, żali się Annie, że Mira ma kochanka.

Zobacz także