Sekrety sąsiadów (7)

Sekrety sąsiadów (7)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:Emerytowani nauczyciele Jan i Agnieszka mieszkają na spokojnym osiedlu. Kobieta marzy o przeprowadzce nad morze, gdzie po latach pracy w trudnej szkole, mogliby wreszcie odpocząć.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Emerytowani nauczyciele Jan i Agnieszka Sasak mieszkają na spokojnym osiedlu. Kobieta marzy o przeprowadzce nad morze, gdzie po latach pracy w trudnej szkole, mogliby wreszcie odpocząć. Od niedawna małżonkowie mają nowych sąsiadów: Jakuba i jego matkę Monikę. Pewnego dnia mężczyzna parkuje samochód przez przed garażem Sasaków. Rozpoczyna to serię bardzo nieprzyjemnych incydentów. Jan jest przekonany, że stoi za nimi Jakub.

Zobacz także