Sekrety sąsiadów (69)

Sekrety sąsiadów (69)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Andrzej przyjeżdża na urlop do swojej matki, 55-letniej wdowy Eleonory. Kobieta oznajmia mu, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Syn odkrywa, że nowy partner matki jest jego rówieśnikiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Andrzej przyjeżdża na urlop do swojej matki, 55-letniej wdowy Eleonory. Kobieta oznajmia mu, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Syn jest wstrząśnięty, gdy odkrywa, że nowy partner matki jest jego rówieśnikiem. Podejrzewa, że Paweł ma złe intencje. Jego niepokój rośnie, gdy dowiaduje się, ile materialnych korzyści wyniósł już chłopak ze związku z Eleonorą. Andrzej próbuje poznać prawdę o człowieku, z którym związała się jego matka.

Zobacz także