Sekrety sąsiadów (66)

Sekrety sąsiadów (66)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Julita wdaje się w romans z żonatym mężczyzną. Oczekuje, że zostawi on dla niej małżonkę. Gdy pewnego dnia mężczyzna musi odwołać ich spotkanie, Julita zaprasza na kolację nowo poznanego sąsiada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 21 listopada
za 4 dni
16:30 TV 4 (z napisami)
piątek, 22 listopada
za 5 dni
16:00 TV 4 (z napisami)

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Julita wdaje się w romans z żonatym mężczyzną. Oczekuje, że Ksawery zostawi dla niej małżonkę. Sytuacja przeciąga się jednak. Gdy pewnego dnia mężczyzna musi odwołać ich spotkanie, Julita zaprasza na kolację nowo poznanego sąsiada Alberta. Para szybko znajduje wspólny język. Julita zaczyna darzyć sąsiada coraz głębszym uczuciem i postanawia zakończyć swój związek z Ksawerym. Mężczyzna nie chce jednak stracić kochanki. Pokazuje Julicie zdjęcia Alberta z inną kobietą i prosi, by dała mu jeszcze jedną szansę.

Zobacz także