Sekrety sąsiadów (63)

Sekrety sąsiadów (63)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Sara mieszka sama w trzypokojowym mieszkaniu. Wynajmuje jeden z nch Maćkowi, który robi na niej dobre wrażenie. Do chłopaka nie jest przekonany dozorca budynku. Z czasem Sara i Maciek zakochują się.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 listopada
jutro
16:30 TV 4 (z napisami)
wtorek, 19 listopada
pojutrze
16:00 TV 4 (z napisami)

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Sara mieszka sama w trzypokojowym mieszkaniu. Wynajmuje jeden pokój Maćkowi, który robi na niej dobre wrażenie. Do chłopaka nie jest przekonany dozorca budynku, Adam. Z czasem Sara i Maciek zakochują się. Sąsiedzi zaczynają jednak donosić kobiecie o różnych wydarzeniach, które mają miejsce pod jej nieobecność. Sara dochodzi do wniosku, że ukochany ją zdradza. Maciek usiłuje ją przekonać, że to nie prawda. Adam z satysfakcją stwierdza, że nie pomylił się co do chłopaka.

Zobacz także