Sekrety sąsiadów (62)

Sekrety sąsiadów (62)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Elżbieta i Piotr starają się o dziecko. Do domu naprzeciwko wprowadza się rehabilitant Julian i jego dziewczyna Dorota. Wkrótce Elżbieta zaczyna podejrzewać, że mąż zdradza ją z nową sąsiadką.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 listopada
jutro
16:00 TV 4 (z napisami)

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Elżbieta i Piotr od dłuższego czasu starają się o dziecko. Do domu naprzeciwko wprowadza się rehabilitant Julian i jego atrakcyjna dziewczyna Dorota. Wkrótce Elżbieta zaczyna podejrzewać, że mąż zdradza ją z nową sąsiadką. Julian również sądzi, że żona nie jest mu wierna. Zwierza się sąsiadce, że u swojej dziewczyny znalazł miłosne SMS-y podpisane literą P. Tymczasem Elżbieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Postanawia wyjechać do matki, lecz Piotr ją zatrzymuje. Chce wszystko wyjaśnić żonie.

Zobacz także