Sekrety sąsiadów (60)

Sekrety sąsiadów (60)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Małżonkowie Joanna i Grzegorz mają dom na przedmieściach Katowic. Ich córka Ania mieszka w kawalerce. Rodzice chcieliby, aby dziewczyna wprowadziła się do sąsiedniego domku, który zamierzają kupić.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Małżonkowie Joanna i Grzegorz mają dom przedmieściach Katowic. Ich córka Ania mieszka w kawalerce, w tej samej dzielnicy. Rodzice chcieliby, aby dziewczyna wprowadziła się do sąsiedniego domku, który zamierzają kupić. Nieruchomość trafia jednak w ręce kogoś innego. Z tego powodu nowy sąsiad, podróżnik Karol, budzi niechęć Grzegorza. Mężczyzna chętnie opowiada o swoich niezwykłych przygodach, lecz sąsiedzi stopniowo przestają mu wierzyć. Wkrótce Joanna zapada na zdrowiu.

Zobacz także