Sekrety sąsiadów (59)

Sekrety sąsiadów (59)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Studentka Kamila jest związana z lekarzem Szymonem. Wciąż nie może otrząsnąć się po tym, jak została napadnięta. Jej niepokój budzi nowy sąsiad. Podejrzewa go o powiązania ze światem przestępczym.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Studentka medycyny Kamila jest związana z młodym lekarzem Szymonem. Para poznała się, gdy dziewczyna trafiła do niego na oddział po tym, jak została napadnięta. Dziewczyna nadal nie może otrząsnąć się po tym zdarzeniu i boi się zostawać sama w domu. Jej niepokój budzi nowy sąsiad Piotr. Kamila podejrzewa, że może on być niebezpieczny i ma powiązania ze światem przestępczym. Jej chłopak i przyjaciółka bagatelizują te obawy.

Zobacz także