Sekrety sąsiadów (58)

Sekrety sąsiadów (58)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Ewa robi karierę, a jej mąż Paweł opiekuje się dziećmi. Mieszkają na tym samym piętrze co Lilka i Eryk. W ciągu dnia u sąsiadów słychać niepokojące hałasy. Paweł podejrzewa przemoc domową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Ewa robi karierę, podczas gdy jej mąż Paweł opiekuje się domem i dziećmi. Mieszkają na tym samym piętrze co Lilka i Eryk. Kobieta jest ratownikiem medycznym w pogotowiu, a jej mąż pracuje w barze. Oboje wykonują swoje obowiązki nocą. W ciągu dnia z mieszkania pary często dochodzą niepokojące hałasy. Paweł podejrzewa, że Lilka może być ofiarą przemocy domowej. Próbuje dowiedzieć się, jak jest naprawdę.

Zobacz także