Sekrety sąsiadów (57)

Sekrety sąsiadów (57)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Marta jest cenionym adwokatem. Niedawno jej sąsiadką została Julia. Jakiś czas temu prawniczka przeprowadziła jej sprawę rozwodową. Wkrótce w życiu Marty zaczynają dziać się dziwne rzeczy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Marta jest cenionym adwokatem, specjalizującym się w sprawach rodzinnych. Niedawno jej sąsiadką została Julia. Jakiś czas temu prawniczka przeprowadziła jej sprawę rozwodową. Wkrótce w życiu Marty zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Kobieta odbiera głuche telefony i listy z pogróżkami, a jej dokumenty znikają w tajemniczy sposób. Prosi o pomoc znajomego policjanta. Julia sugeruje, że za pogróżkami może stać jej były mąż. Marta nie wierzy jednak kobiecie.

Zobacz także