Sekrety sąsiadów (47)

Sekrety sąsiadów (47)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Obowiązkowa studentka Ewa dzieli mieszkanie z rozrywkową Karoliną, która prowadzi bogate życie towarzyskie i często urządza imprezy. Dziewczyny zaczynają rywalizować o względy sąsiada, Adama.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Obowiązkowa studentka Ewa dzieli mieszkanie z rozrywkową Karoliną, która prowadzi bogate życie towarzyskie i często urządza imprezy. Pozostaje głucha na prośby współlokatorki, by ograniczyła głośne zabawy na czas sesji, a nawet próbuje odciągnąć od nauki koleżankę. Dziewczyny zaczynają rywalizować o względy przystojnego sąsiada Adama. Ewa bardziej podoba się chłopakowi i coraz częściej wychodzi w jego towarzystwie. Gdy pewnego dnia dziewczyna znika, Karolina zaczyna się poważnie niepokoić.