Sekrety sąsiadów (43)

Sekrety sąsiadów (43)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Edward pracuje w firmie ubezpieczeniowej. Jego sąsiadami jest małżeństwo, które od dłuższego czasu, boryka się z problemami. Na dodatek w ich domu wciąż dochodzi do awarii. Ich sprawę bada Edward.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Olga i Edward są małżeństwem od 15 lat. Kobieta czuje się zaniedbywana przez męża, który oddaje się całkowicie pracy w firmie ubezpieczeniowej. W ich sąsiedztwie mieszka małżeństwo, które od dłuższego czasu boryka się z problemami. Monika cierpi na depresję, a w ich domu wciąż dochodzi do awarii. Edward zajmuje się odszkodowaniem dla sąsiadów. Wyjaśniając okoliczności feralnych zdarzeń, dokonuje szokującego odkrycia.