Sekrety sąsiadów (42)

Sekrety sąsiadów (42)

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
W skrócie:Anna i Sebastian to kochające się małżeństwo. Ich sąsiadami są Sławek i jego córka. Mężczyźni żywią do siebie niechęć. Anna nie rozumie, z czego wynika taki stosunek, bo sama darzy sąsiada sympatią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

Anna i Sebastian są kochającym się małżeństwem. Ich sąsiadami są Sławek i jego 19-letnią córka. Mężczyźni żywią do siebie głęboką niechęć. Anna nie rozumie, z czego wynika taki stosunek, sama darzy bowiem sąsiada sympatią. Pewnego dnia po kłótni z żoną Sebastian wyprowadza się z domu. Sławek postanawia pocieszyć sąsiadkę. Wkrótce sprawy przybierają niespodziewany obrót.

Zobacz także