Sekrety sąsiadów (33)

Sekrety sąsiadów (33)

serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
W skrócie:W sąsiedztwie rodziny Adamiaków zamieszkuje młody lokator, Robert, którego rodzice przed kilkoma laty zginęli w wypadku samochodowym. Z czasem Damian Adamiak zaprzyjaźnia się z chłopakiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Zaskakujące historie, które dzieją w na pozór zwyczajnych domach. Sąsiedzi mieszkający tuż za ścianą nawet nie podejrzewają, co kryje się za fasadą pozorów. W programie przedstawione zostają wstrząsające opowieści o romansach, zdradach, kłótniach, przemocy i molestowaniu, a także chorobliwej zazdrości i dziwacznych obsesjach. Pełne napięcia historie prowadzą do zaskakującego finału i na zawsze zmieniają życie zwykłych ludzi.

W tym odcinku

W sąsiedztwie rodziny Adamiaków zamieszkuje młody lokator, Robert, którego rodzice przed kilkoma laty zginęli w wypadku samochodowym. Z czasem Damian Adamiak zaprzyjaźnia się z chłopakiem. Robert coraz częściej bywa u sąsiadów, którzy ciepło go przyjmują. Chłopak zaczyna się jednak podejrzanie zachowywać. Zaniepokojeni Adamiakowie zabraniają synowi widywać się z sąsiadem. Ojciec Damiana postanawia zakraść się do domu Roberta. Ku swemu przerażeniu odkrywa tam liczne zdjęcia swojej rodziny i szczegółowe zapiski dotyczące ich życia.

Zobacz także